loader image

 

Yatırım Portfolyomuz

Nema Yatırım, ekonomi konusundaki uzmanlığı ve ticari değerlerin yönetimi konusundaki yetkinliği ile her türlü yatırım danışmanlığı ihtiyacınız için yanınızda.

21

Gayrimenkul Yatırımları

Nema Yatırım bugüne kadar 450.000 m2’nin üzerinde ticari gayrimenkul alım-satım sürecini yatırım yönetimi vizyonuyla portföyüne katmıştır.  Portföyümüz hem Türkiye’de hem de Ortadoğu bölgesinde çok değerli, ikonik mülkler içermektedir. Türkiye ve Orta Doğu bölgesindeki en iyi emlak yatırım fırsatlarını yakından takip ederek paydaşlarımız ile uzun soluklu yatırım projelerine devam etmekteyiz.  

shutterstock_1154962720

Endüstri Yatırımları

Ekonominin büyümesini sağlayan esas güç sanayidir. Nema Yatırım reel üretime değer verir ve maddi imkanların sorumlulukla kullanılmasına inanır. Nema Yatırım için sanayi yatırımları bu açıdan oldukça önemlidir. Bu nedenle uygulanabilir ve sürdürülebilir sanayi yatırımları yapmak Nema Yatırım’ın misyonlarından birisidir. Hali hazırda Türkiye sınırlarında 6 sanayi tesisinde yatırım ortaklığımız sürmektedir. 

shutterstock_1146860807

Eğitim Yatırımları

Nema Yatırım’ın faal olduğu bir diğer alan Eğitimdir. Hali hazırda portföyümüzde bulunan 3 eğitim kurumu ile eğitimi ekonomik bir yatırım olarak değil kurum misyonumuzun ve felsefemizin bir parçası olarak konumladığımızı gösterdik. Yatırım ortağı olduğumuz tüm okullarımız yetenekli profesyoneller tarafından yönetilmekte ve birinci kalite eğitim sunulmaktadır. 

shutterstock_535149466

Çeşitli Fabrika Yatırımları

Nema Yatırım’ın portföyünde 6 büyük ölçekli fabrika bulunuyor. Yeni yatırım fırsatları için ilgili sektörleri yakından takip ediyoruz. Bu konudaki derinlemesine bilgimizi potansiyel yatırımcılarla paylaşmak ve ortak yatırım imkanlarını olgunlaştırmaktan büyük bir keyif duyuyoruz.  

NEMA Yatırım; finansal, gayrimenkul ve ticari her türlü emtianın uygun şartlarda alım satımını gerçekleştirir. Sanayi, turizm, sağlık ve eğitim alanlarında yatırım yapar. Yatırım danışmanlığı ile ihtiyaca en uygun yatırım imkanını belirler.

Şirket Profili

Hakkımızda
Yönetim
Faaliyet Alanlarımız
Yatırımcı İlişkileri
Şirket Haberleri
Kariyer
Gizlilik
Kullanım Koşulları

Bize Ulaşın

Adres

Barbaros Mh. Akzambak Sok. Uphill Court Towers 1A / A Blok No:3 K:20 D:117 Ataşehir / Istanbul / Türkiye

Harita

2005-2019 © Nema Invest. Tüm hakları saklıdır.
Nema Yatırım İstanbul'da yer alan bir yatırım firmasıdır. Odak yatırım alanlarımız gayrimenkul, yapı projeleri ve çeşitli ürünlerin ithalat ve ihracatıdır.

Loading...